Jätkan ristpiste lainel

Lillede tikkimine inspireeris nii palju, et võtsin juba järgmised tikandid plaani. Need kolm on disainer Tatjana Okuneva mustrid, leitud mõni aeg tagasi krestom.ru lehel. Ma vaatasin juba välja, kuhu need tikandid kodus sobiksid.

Kangas juba olemas, mulineed valmis – alustan ilmselt kõige väiksemast.

Uusi tikandeid ettevalmistades leidsin kapist õnnetu kassipoja. Tegin korda kangaääred ja värvisin mustrilehel tikitud osa ära, sest tekkis tunne, et seda tegemata enam nii lihtsalt aru ei saa, kus täpselt tikkimisega olen. Kuni värvisin, tiris preilna mulineed kotist välja. Nii et tuli välja mõelda, kuidas neid paremini hoida. Käsitöömaailmast said ostetud alused ja nendega sobivad mapid:

Terve eilse õhtu peaaegu et nurrusin DMC mulineesid mappidesse pakkides. Mahtus ära kassipoja värvivalik ja lisaks ligi 10 üksikut värvi.

Kokku on neid mappe hetkel 6, Anchor on veel täiesti puutumata, rääkimata päris vanadest vanaemalt päritud mulineedest. Ideaalis tahaks kõik mulineed sellistesse mappidesse ära paigutada.

Selgus veel, et need mapid on päris lapsekindlad. Paar minutit tagasi sai preili ühe mapi kätte, välja midagi ei tulnud.

Lähen mõõdan valmis kanga esimese majakese jaoks.