Privaatsustingimused

Sellest veebilehest

Yrmegardi töötoa veebileht kuulub Julia Christie Amor’ile, rohkem infot autori ja projekti kohta leite siit. Yrmegardi töötoa veebipoodi opereerib Kasetriibik OÜ.

Sõnumite saatmine

Kui kasutate veebi autorile sõnumi saatmiseks sellel veebilehel olevaid kontaktvorme, saate nõustuda oma nime ja e-posti aadressi salvestamise küpsisefailides. See võimalus on loodud teie mugavuseks, et te ei peaks uuesti oma nime ja e-posti aadressi sisestama, kui järgmist sõnumit saadate. Need küpsisefailid säilitatakse ühe aasta.

Kuhu teie infot edastatakse

Teie sõnumid saadetakse otse veebilehe omaniku e-posti aadressile, kuid neid võidakse kontrollida automaatse rämpsposti tuvastusrakenduse abil.

Veebilehele lisatud väline sisu

Leheküljed ja artiklid võivad sisaldada välist sisu (embedded content, nt videod, pildid, tekstid). Selline sisu käitub selliselt, nagu te külastaks algupärast veebilehte, ehk kust see sisu pärineb.

Need algupärased veebilehed võivad koguda andmeid teie kohta, kasutada küpsiseid ja kolmandate osapoolte infokogumisfunktsioone, ning jälgida teie sisukasutust, sh juhtudel, kui teil on vastaval veebilehel loodud konto ning olete sinna sisse logitud.

Kui kaua hoiame teie andmeid

Kui saadate meile sõnumi, teie sõnum ja sellega seotud metainfo säilitatakse tähtajatult. Seda tehakse selleks, et parema klienditeeninduse huvides teid oleks võimalik tuvastada ka tulevikus toimuva suhtluse tarbeks.

Millised õigused on teil seoses oma andmetega

Kui olete saatnud meile sõnumi või teinud tellimuse, saate küsida väljavõtet isikuandmetest, mida me teie kohta säilitame. Samuti saate paluda teie kohta salvestatud andmete kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida peame säilitama administratiivsetel, seaduslikel või turvalisusega seotud alustel.

Kasutajate statistika: Statcounter

Statcounter on veebistatistikateenus, mis aitab meil veebilehe külastajaid mõista; näiteks seda, kuidas külastajad meie veebilehe leiavad, kui kaua nad meie lehel veedavad, millistest sisulehtedest nad kõige rohkem huvitatud on jne. Kasutame Statcounter’it, sest külastajate huvide parem mõistmine aitab meil veebilehe sisu, kujundust ja funktsionaalsust täiustada, ning pakkuda oma külastajatele paremat veebikogemust.

Statcounter kasutab küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, et koguda andmeid külastajate ja külastajate tegevuse kohta meie veebisaidil. Need andmed hõlmavad järgmist:

  • külastuse kellaaeg ja kuupäev (see aitab meil tuvastada ja planeerida meie veebisaidil kiireid perioode);
  • IP-aadress (see on Interneti-teenuse pakkuja poolt seadmele määratud numbriline silt, mis võimaldab seadmel Interneti-juurdepääsu);
  • brauser ja operatsioonisüsteem (see võib aidata meil tagada, et meie veebisait toimib õigesti meie saidile juurdepääsuks kasutatavates brauserites/operatsioonisüsteemides);
  • seadme teave nt. seadme tüüp ja ekraani suurus (see võib aidata meil veenduda, et meie veebisait töötab õigesti meie saidile juurdepääsuks kasutatavates seadmetes);
  • viitamise andmed nt. otsingumootori link (see aitab meil mõista, millised otsingumootorid aitavad külastajatel meie veebisaiti leida).

Kui külastate meie veebisaiti, võidakse teie brauserisse paigutada Statcounteri küpsisefail (nimega “on_unique”). Seda küpsist kasutatakse ainult selleks, et teha kindlaks, kas olete esma- või korduvkülastaja, ja hinnata veebilehe kordumatuid külastusi.

Rohkem infot Statcounter’i küpsisefailide kohta ning kuidas neist loobuda on leitav siit:
http://statcounter.com/about/set-refusal-cookie/

Statcounter’i privaatsustingimused asuvad siin:
https://statcounter.com/about/legal/#privacy

Kasutajate statistika: Google Analytics

Google Analytics on veel üks statistikateenus, mida kasutame veebilehe külastajate paremaks mõistmiseks ja külastajatele parema veebikogemuse pakkumiseks.

Google Analytics kasutab peamiselt oma küpsisefaile, et koguda ja analüüsida infot külastajate tegevuste kohta Google Analytics’i klientide veebisaitidel. Kasutajad võivad küpsised keelata või üksikud küpsised kustutada. Rohkem infot siit.

Lisaks toetab Google Analytics brauserisse paigaldatavat rakendust, mis selle paigaldamisel ja sisse lülitamisel ei luba Google Analytics’il jälgida kasutaja tegevusi ühelgi külastataval veebilehel. Palun pange tähele, et see rakendus lülitab välja vaid Google Analytics’i poolsed mõõtmised.

Lisateavet selle kohta, millist teavet Google kogub, kui kasutate nende tooteid ja teenuseid ning seda veebilehte, miks nad seda koguvad ja kuidas seda kasutavad, vaadake siit: Google privacy policy & principles.